Praca Elbląg / Oferty pracy / Kosmetyczka

Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1255
OBOWIĄZKI:
Stylizacja rzęs oraz paznokci I zmiana - godziny pracy do uzgodnieniaOferta DiWSP dla osób zarejestrowanych w PUP Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, 1 rok doświadczenia w zawodzie mile widziane, umiejętności zawodowe (stylizacja rzęs, paznokci) potwierdzone certyfikatami mile widziane. Mile widziane dodatkowo umiejętności pedicure i kosmetologiczne.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sprawdź najnowsze ogłoszenia Pracodawców z Elbląga i okolic:

Brukarz

prace brukarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane doświadczenie

Sekretarz sądowy

czynności biurowe służące przygotowaniu akt spraw sądowych na wokandy,obsługa korespondencji sekretariatów wydziałów,przygotowanie projektów pism,obsługa systemu repertoryjno-biurowego,w miarę potrzeb protokołowanie na rozprawach. Wymagania konieczne:...

Pracownik administracyjno-biurowy

Rejestrowanie wniosków w sprawie ustalenia prawa do bonu energetycznego: zakładanie akt sprawy wnioskodawcy z uporządkowaną dokumentacją, rejestrowanie przyjętych wniosków w systemie komputerowym, tworzenie baz danych wniosków o bon energetyczny,...