Praca Elbląg / Oferty pracy / Pomocnik stolarza

Pomocnik stolarza

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1138
OBOWIĄZKI:
Obsługa okleiniarki, klejenie formateli, pomoc stolarzowi.Jedna zmiana 08:00- 16:00.Oferta DiWSP dla osób zarejestrowanych, zamieszkujących powiat elbląski ze wskazanym kandydatem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w pracy przy produkcji mebli, umiejętność obsługi okleiniarki

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sprawdź najnowsze ogłoszenia Pracodawców z Elbląga i okolic:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację. Opis stanowiska: Bezpośrednie skuteczne zarządzanie grupą placówek handlowo-usługowych w regionie (obszar operacyjny to: Bydgoszcz, Elbląg, Kwidzyn, Toruń, Włocławek, Płock, Starogard, Grudziądz , Inowrocław )...

Koordynator ds. Sprzedaży Detalicznej

Zadania: Zarządzanie i n adzór nad punktami sprzedaży (oraz sklepem internetowym ). Udział w kreowaniu i realizowaniu strategii Firmy. Tworzenie planów rozwoju sprzedaży oraz koordynacja ich realizacji. Sporządzanie analiz sprzedażowych i prowadzenie...

Zastępca Kierownika Sklepu

Odpowiedzialność: Kandydat będzie odpowiadał za realizację zadań oraz stanowił nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów w ramach prowadzonej działalności punktu handlowego przy współpracy z jego kierownikiem oraz koordynatorem ds. sprzedaży....