Praca Elbląg / Oferty pracy / Pracownik administracyjno-biurowy

Pracownik administracyjno-biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu
Miejsce pracy: Elbląg
Numer: StPr/24/1688
OBOWIĄZKI:
Rejestrowanie wniosków w sprawie ustalenia prawa do bonu energetycznego: zakładanie akt sprawy wnioskodawcy z uporządkowaną dokumentacją, rejestrowanie przyjętych wniosków w systemie komputerowym, tworzenie baz danych wniosków o bon energetyczny, kompletowanie dokumentacji, dokonywanie oceny formalnej i merytorycznej wniosków o bon energetycznyJedna zmiana pon-cz 7:30-15:30 pt 7:30-14:30Oferta stażu dla osoby bezrobotnej zameldowanej w mieście Elbląg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, podstawowa znajomość urządzeń biurowych, umiejętność obsługi komputera-Pakiet MS Office, osoba sprawna ruchowo i logicznie myśląca, komunikatywna, potrafiąca nawiązywać kontakty z ludźmi, pracować w zespole i radzić sobie w stresujących sytuacjach, kreatywna, uprzejma, dobrze zorganizowana, dokładna, obowiązkowa, skrupulatna, punktualna, sumienna, posiadająca umiejętności aktywnego słuchania i łatwość wypowiadania się oraz wysoką kulturę osobistą.

Miejsce pracy:

Elbląg

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sprawdź najnowsze ogłoszenia Pracodawców z Elbląga i okolic:

Brukarz

prace brukarskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane doświadczenie

Sekretarz sądowy

czynności biurowe służące przygotowaniu akt spraw sądowych na wokandy,obsługa korespondencji sekretariatów wydziałów,przygotowanie projektów pism,obsługa systemu repertoryjno-biurowego,w miarę potrzeb protokołowanie na rozprawach. Wymagania konieczne:...

Rejestrowanie wniosków w sprawie ustalenia prawa do bonu energetycznego: zakładanie akt sprawy wnioskodawcy z uporządkowaną dokumentacją, rejestrowanie przyjętych wniosków w systemie komputerowym, tworzenie baz danych wniosków o bon energetyczny,...